BetonOrman - DJ/Selecta Set // Leman Kültür

http://www.uzunya.com/images/basinda_uzunya/logo_timeout.gif

Reggae&DubTime Out İstanbul

BetonOrman - DJ/Selecta Set

Leman Kültür

19 Kasım 2008, Çarşamba 21.00

Şehrin gizli kahramanlarının bir araya gelerek oluşturdukları BetonOrman projesinin ’BetonOrman DJ/Selecta Set’ ayağı, şehrin kendi alanlarındaki önemli DJ’lerinin bir araya gelmesiyle dans garantili setler vadediyor. Gecede Fransız dub sahnesinden etkilenerek Anadolu kök müziklerini işleyen dub prodüktörü FitiSound, İstanbul reggae&dub partilerinin aktif isimlerinden Selecta Firuzaga ve King Seroman eğlenceli saatler geçirtecek. Gecenin özel konukları, yeni albümü ‘Oriental Rap&Roll’ gectiğimiz yaz aylarında yayınlanan Sultan Tunç ve Beyoğlu sokaklarının tanınmış simaları Kara Güneş, performanslarıyla bu gece bir arada.

www.myspace.com/sultantunc
www.myspace.com/karagunes
http://fitisound.com/
www.myspace.com/firuzagasound

www.myspace.com/seromankind

Mekan: Leman Kültür

Tel: (0212) 249 91 13
Saat: 21.00
Ücret:Kapıda 10 YTL, Ön Satış 5 YTL


Leman KültürRolling Stone

19 Kasım 2008, Çarşamba 21.00


19 Kasım'da BetonOrman

Betonorman projesinin önemli bir ayağı olan "BetonOrman DJ/Selecta Set" etkinliği, kendi alanlarında öncü DJlerin bir araya getirdiği dans edilebilir setlerden oluşuyor.Gecede, Fransız dub sahnesinden etkilenerek Anadolu kök müziklerini işleyen dub prodüktörü FitiSound ve İstanbul reggae&dub partilerinin en aktif isimleri Selecta Firuzağa ve King Seroman, Jamaika kökenli müziklerden en iyi örnekleri bir araya getiriyor.

Gecenin özel konukları olarak yeni albümü Oriental Rap&Roll gectiğimiz yaz aylarında yayınlanan Sultan Tunç ve Beyoğlu sokaklarının en tanınmış isimlerinden Kara Güneş performanslarıyla sahne alıyor.

19 Kasım Çarşamba akşamı 21:00 - 02:00 saatleri arasında Leman Kültür'de gerçekleşecek etkinliğe katılım yaş sınırı 18 ve üstü.

Adres: İstiklal Caddesi İmam Adnan Sokak No: 14 Beyoğlu/İstanbul.

www.myspace.com/fitisound

www.myspace.com/firuzagasound
www.myspace.com/karagunesozgur
www.myspace.com/sultantunc

Hiç yorum yok: